Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

BÉDY Miloš

Nitra - Dražovce / 1962

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

BILKA Igor

Močenok (Šaľa) / 1974

ZAKLADAJÚCI ČLEN

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

BOVAN Nikolaj

Brezová pod Bradlom / 1995

reprezentant: BREZOVSKÁ ŠÍPKARSKÁ LIGA

GALBAVÝ Ján

Nitra - Klokočina / 1983

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

JAKUBIS Peter

Nováky (Prievidza) / 1975

NÁHRADNÍK

JANÍK Michal

Priepasné (Myjava) / 1988

reprezentant: BREZOVSKÁ ŠÍPKARSKÁ LIGA

JEŽÍK Adrian

Trnava / 1975

DIVOKÁ KARTA ORGANIZÁTORA z 5. sezóny

reprezentant: TRNAFSKÁ ŠÍPKOVÁ LIGA

JUNG Andrej

Nové Zámky / 1986

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

KOSTELNÝ Jaroslav

Čierny Balog / 1985

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

KUCMAN Tomáš

Lošonec (Trnava) / 1995

NÁHRADNÍK

MAREČEK Jaroslav

Senica / 1979

DIVOKÁ KARTA ORGANIZÁTORA z 3. sezóny

reprezentant: BREZOVSKÁ ŠÍPKARSKÁ LIGA

MELICHER Pavel

Brezno / 1986

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

POLIAK Erik

Brezno / 1995

DIVOKÁ KARTA ORGANIZÁTORA z 2. sezóny

RAJNOHA Miroslav

Zlaté Moravce / 1999

reprezentant: JANÍKOVSKÁ ŠÍPKARSKÁ LIGA

SEKEREŠ Jozef

Prievidza / 1976

DIVOKÁ KARTA ORGANIZÁTORA z 5. sezóny

VALNÝ Juraj

Čeľadince (Topoľčany) / 1977

reprezentant: PARTIZÁNSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

VINDIŠ Juraj

Báb (Nitra) / 1973

ZAKLADAJÚCI ČLEN

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

ZATKO Vladimír

Voderady (Trnava) / 1974

ZAKLADAJÚCI ČLEN

reprezentant: NITRIANSKA ŠÍPKARSKÁ LIGA

Kalendár steelových udalostí

pon jan 27 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga
štv jan 30 @17:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská juniorská liga
štv jan 30 @17:30 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
štv jan 30 @18:30 - 12:00AM
Šípkarská Extraliga divízia Nitra
pon feb 03 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga
štv feb 06 @17:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská juniorská liga
štv feb 06 @17:30 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
štv feb 06 @18:30 - 12:00AM
Šípkarská Extraliga divízia Nitra
sob feb 08
Master 4 - juhozápad v Brezovej pod Bradlom
sob feb 08 @10:00 -
Master 4 - severozápad v Novákoch

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner