Vinaora Nivo Slider 3.x

BARBÍRIK Juraj

Nitra - Janíkovce / rok

BÉDY Miloš

Nitra - Dražovce / 1962

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
   

klubová príslušnosť 2020/2021: Toi Toi Dixi Bratislava

BILKA Igor

Močenok (Šaľa) / 1974

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020

klubová príslušnosť 2020/2021: Extraliga tím Garmond Nitra

BYSTRICKÝ Ivan

Nitra - Chrenová / 1946

ČERVEŇAN Martin

Dubnica nad Váhom / 1976

DANÁČ Róbert

Nitra - Zbehy / 1968

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •  •        

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

DEMETER Peter

Nitra - Janíkovce / 1964

FUKAS Marek

Nitra - Klokočina / 1987

postup z ligy: samoplatca

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: DCN Nitrianski Corgoni

GALBAVÝ Ján

Nitra - Klokočina / 1983

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
         •  

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

GAŽO Martin

Nitra - Klokočina / 2006

HOPPAN Martin

Nitra / 1987

HOREČNÝ Martin

Bratislava / 1979

HUDÁK Juraj

Nitra - Zobor / 1966

KICHI Nicholas

Nitra - Zobor /

KRCHO Juraj

Vydrná (Púchov) / 1993

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: DC Dubnica

KRCHO Miroslav

Vydrná (Púchov) / 1991

Kalendár steelových udalostí

pon sep 28 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 24. sezóna
štv okt 01 @16:00 - 06:00PM
Šípkarské podujatia pre deti
štv okt 01 @17:30 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
štv okt 01 @18:30 -
Šípkarská Extraliga jednotlivcov / 2. kolo
pon okt 05 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 24. sezóna
štv okt 08 @16:00 - 06:00PM
Šípkarské podujatia pre deti
štv okt 08 @17:30 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
štv okt 08 @18:30 -
KP-mont Liga družstiev / 2. kolo
pon okt 12 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 24. sezóna
štv okt 15 @16:00 - 06:00PM
Šípkarské podujatia pre deti

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner