Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Ste žiak alebo študent a máte voľný čas a chceli by ste ho využiť nejak hodnotnejšie ako pri pivku v bare ? Ak ste v bare a už je hlboká noc, zahádžete si šípky do blikacieho automatu alebo sa len pozeráte, že by ste si aj zahral, ale asi Vám to nepôjde? Skúste si dať to pivko v našom šípkarskom pube a popri tom si zahrajte s nami klasické šípky, na úrovni a s úsmevom. Že Vám to asi nepôjde ? Ani nám to nejde. Ale snažíme sa, trénujeme, prehrávame, občas vyhrávame a tešíme sa spoločne.

 

Ste ženatý alebo vydatá, prišli ste domov z práce, najedli sa, vyložili nohy na stôl a pustili telku alebo na počítači on-line hry ? A toto opakujete sedem krát do týždňa ? Aj by ste rozmýšľali, že by ste si trošku zašportovali alebo vybehli do spoločnosti medzi ľudí, ale partner Vás nechce pustiť alebo sa Vám nechce ? Presne aj na toto sme vytvorili túto ligu. Je aj pre Vás. My sme sa to už naučili. Proste každý štvrtok sú šípky. Sme slušní, radi športujeme, radi vyhrávame, radi sa stretávame, radi spoznávame všetkých nových a radi propagujeme a dláždime cestu slovenským šípkam.

Máte doma terč ? Hrávate u Vás doma s kamošmi, ale bojíte sa prísť na turnaj, pretože by ste prehrali a urobili si hanbu a radšej budete ešte trénovať a prídete až potom, keď budete dobrý ? Mám pre Vás zlú správu, bez prehier na turnaji nebudete nikdy dobrý. Obrovská väčšina z nás šípky viac miluje ako ich vie hrať. Ale snažíme sa a spoločne sa zlepšujeme.

Ste, alebo si myslíte, že ste, dobrý hráč, prípadne profík ? Aj pre Vás je táto liga. Máme tu zopár hráčov, ktorí Vám ukážu, že ešte máte nejaké tie rezervy a spoločne spolu s nami sa zlepšíte ešte viac. Veď dvaja Majstri Slovenska 2015, Vicemajster Slovenska 2015 a Majsterka sveta 2015 sú dosť zvučné tituly... Skúste ich poraziť.